Objevte Kadaň
Nevíte si rady, kam v Kadani vyrazit a co navštívit? Máme plán pro váš den šitý na míru, ať už máte rádi památky, sport nebo kulturu.
Chci objevit Kadaň
Císařský den
Tradiční historická slavnost připomínající návštěvu Karla IV. v roce 1367. Císařský den se každoročně koná na konci srpna.
Chci na Císařák
Františkánský klášter
Františkánský klášter Čtrnácti sv. Pomocníků v Kadani je unikátní stavba chráněna jako národní kulturní památka České republiky.
Chci zjistit více
Nábřeží Maxipsa Fíka
Kdo by neznal toho vtipného, inteligentního a dětmi milovaného chlupáče! Maxipes Fík je téměř kadaňským rodákem, a proto se stal i ikonou našeho malebného města.
Zjistit více
Vyrazte do okolí
Jste spíš z těch aktivnějších? Máme pro vás pár tipů, kam v okolí Kadaně vyrazit. A že těch míst není málo!
Chci vyrazit

Vítejte v královském městě Kadani

Navštivte jedno z nejmalebnějších měst severních Čech, královské město Kadaň! Historické jádro města bylo vyhlášeno městskou památkovou rezervací, místní františkánský klášter se uchází o zapsání do seznamu památek UNESCO. V našem městě si přijdete na své, ať už máte rádi památky nebo kulturu. Patříte-li mezi sportovně aktivní návštěvníky, můžete využít třeba jednu z nejkvalitnější sítí cyklostezek v České republice! Nenechte si ujít Kadaň, opravdovou perlu na řece Ohři.

Objevte Kadaň s průvodcem

Objevte to nejlepší z Kadaně s naším průvodcem! Na zážitkové prohlídce prozkoumáte všechna kouzelná zákoutí našeho města.

Prohlédněte si Kadaň z ptačí perspektivy

Pro pootočení chytněte fotografii a posouvejte kurzorem myši.