Doprava v Kadani

Nevíte kde v Kadani zaparkovat nebo jak se dostat do centra? Tady to zjistíte.

Vlak
Z Prahy
Vlak z Prahy jede přímo k okolí Kadaně (Zastávka Kadaň - Prunéřov), zde je nutné přestoupit do spoje, který staví až v Kadani.
Z Pardubic
Z Pardubic je potřeba se dopravit na hlavní nádraží V Praze, kde jede Vlak z Prahy přímo k okolí Kadaně (Zastávka Kadaň - Prunéřov), zde je poté nutné přestoupit do spoje, který už staví v Kadani.
Z Brna
Z Brna je potřeba se dopravit na hlavní nádraží V Praze, kde jede Vlak z Prahy přímo k okolí Kadaně (Zastávka Kadaň - Prunéřov). Zde je poté nutné přestoupit do spoje, který už staví v Kadani.
Z Plzně
Z Plzně je potřeba dopravit se na vlakové nádraží v Podbořanech. Z podbořanského autobusového nádraží pak jede autobus přímo do Kadaně.
Z Ústí nad Labem
Z Ústí nad Labem jede vlak přímo k okolí Kadaně (zastávka Kadaň – Prunéřov). Zde je nutné přestoupit do spoje, který už staví přímo v Kadani.
Z Karlových Varů
Z Karlových Varů jede vlak přímo k okolí Kadaně (zastávka Kadaň – Prunéřov). Zde je nutné přestoupit do spoje, který už staví přímo v Kadani.
Previous
Next
Autobus
Z Prahy
Z Prahy jezdí přímý spoj do Chomutova (RegioJet - nutno zarezervovat). V Chomutově je poté nutné přestoupit na přímý autobus do Kadaně.
Z Pardubic
Z Pardubic je nejprve potřeba dopravit se do Hradce Králové (P transport), odkud jede spoj do Prahy. Z Prahy poté jezdí přímý spoj do Chomutova (RegioJet), kde je nutné přestoupit na přímý autobus do Kadaně.
Z Brna
Nejjednodušším spojem z Brna do Kadaně je ranní spoj, který začíná v Brně u Hotelu Grand (Regiojet). Odtud jede přímý autobus do Prahy a z Prahy pak přímý autobus do Kadaně (Anexia).
Previous
Next